Ašský štít/As's shield/Ascher Schield 2010
Aprílový závod | po 26.4.2010 21:22 |
Výsledky | vytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007 |
Poř. |
Oddíl |
Body |
1. |
Slovan Karlovy Vary |
26 |
2. |
TJ Jiskra Nejdek (lyž.+OB) |
24 |
3. |
Baník Sokolov |
17 |
4. |
Lokomotiva Plzeň |
15 |
5. |
KČT Aš |
13 |
6. |
Skalka Cheb |
9 |
7.-8. |
MLOK Mariánské Lázně SKOB Ostrov nad Ohří |
8 |
9.-11. |
KOS Jesenice Příchozí KOS Konekta Plzeň |
5 |
12. |
Lokomotiva Chomutov |
4 |
13. |
Jilemnice |
1 |
Ašský štít | ne 25.4.2010 1:54 |
Výsledky | vytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007 |
místo Reg.č. Jméno Klub Čas
D10 (1) 1.8 km 5 K
1 NEJ0250 Marešová Klára NEJ TJ Jiskra N 2
D12 (4) 2.1 km 6 K
1 NEJ9950 Marešová Alexandra NEJ TJ Jiskra N 4
2 NEJ9951 Pešková Anna -Marie NEJ TJ Jiskra N 2
3 SCH9854 Synková Tereza SCH TJ Skalka C 1
ms SCH9852 Svatková Charlota SCH TJ Skalka C --
D14 (6) 2.6 km 7 K
1 SKV9753 Lubinová Markéta SKV TJ Slovan K 6
2 SKV9653 Žandová Marcela SKV TJ Slovan K 4
3 SKV9752 Kubínová Veronika SKV TJ Slovan K 3
4 SKV9754 Maňasová Michaela SKV TJ Slovan K 2
5 SCH9751 Kučová Michaela SCH TJ Skalka C 1
ms Maňasová Vanda SKV TJ Slovan K --
D18 (3) 5.6 km 12 K
1 SCH9251 Francková Tereza SCH TJ Skalka C 4
2 LPM9451 Kuberková Lucie LPM OK Lokomoti 2
3 LPM9353 Zayats Inna LPM OK Lokomoti 1
D21 (7) 6.2 km 12 K
1 LPM9452 Chvalová Věra LPM OK Lokomoti 7
2 ONO9152 Hájková Monika ONO SKOB Ostrov 5
3 JES7451 Kotásková Jana JES KOS Jesenic 3
4 Soukupová Petra XXX Příchozí 2
5 BSO8151 Rambousková Kateřina BSO KOB Baník S 1
6 SKV8751 Žandová Monika SKV TJ Slovan K 0
7 KSH7755 Šustrová Hana KSH TJ Kašpersk 0
H10 (2) 1.8 km 5 K
1 NEJ0002 Vecko Jan NEJ TJ Jiskra N 3
2 JES0001 Rosenbaum Ondřej JES KOS Jesenic 1
H12 (6) 2.6 km 7 K
1 NEJ9801 Hasal Martin NEJ TJ Jiskra N 6
2 SKV9901 Tůma Štěpán SKV TJ Slovan K 4
3 Klein Viktor SKV TJ Slovan K 3
4 SCH9801 Stárek Martin SCH TJ Skalka C 2
5 SCH9901 Lahučký Tomáš SCH TJ Skalka C 1
ms MLA9800 Pýchová Petronela XXX Příchozí --
H14 (5) 3.5 km 9 K
1 Frank Jiří MAS KČT Aš 5
2 SKV9602 Vacek Jiří SKV TJ Slovan K 3
3 Macura Vít MLA MLOK Marián 2
4 ONO9600 Ševčík Roman ONO SKOB Ostrov 1
ms Halíková Renata MAS KČT Aš --
H16 (4) 5.6 km 12 K
1 BSO9401 Knepr Lukáš BSO KOB Baník S 5
2 LCV9401 Kraus Jindřich LCV TJ Loko Cho 3
3 Horký Jan XXX Příchozí 2
4 LCV9501 Kraus Petr LCV TJ Loko Cho 1
H18 (7) 7.9 km 16 K
1 Frey Martin NEJ TJ Jiskra N 7
2 Šulc Marek MAS KČT Aš 5
3 MLA9205 Kamaryt Michal MLA MLOK Marián 3
4 Lhoták Luboš MAS KČT Aš 2
5 ONO9200 Kriegelstein Michal ONO SKOB Ostrov 1
6 LPM9302 Bursa Jakub LPM OK Lokomoti 0
SCH9301 Papež Vojtěch SCH TJ Skalka C disk
H21 (8) 10.7 km 20 K
1 BSO7907 Rambousek Karel BSO KOB Baník S 7
2 VPM8807 Kamaryt Tomáš VPM KOS Slavia 5
3 LPM7820 Suchý Petr LPM OK Lokomoti 4
4 BSO7801 Pilař Karel BSO KOB Baník S 3
5 MLA5801 Milota Josef MLA MLOK Marián 2
6 Budín Václav JIL Klub Jilemn 1
7 FSP6104 Borovička Milan FSP VŠTJ Staveb 0
8 Honner Jaroslav VPM KOS Slavia 0